Par mums

PCS – Property Care Services ir pieredzes bagāts nekustamo īpašumu nozares uzņēmums, kas piedāvā plaša mēroga pakalpojumus, sākot no īpašuma apsaimniekošanas, pārvaldīšanas, pārdošanas vai nomas, līdz pat projektu vadībai.

Pateicoties vairāk kā 18 gadu pieredzei un darbam ar klientiem visā Latvijā, esam izauguši par stabilu, profesionālu un uzticamu kompāniju, kas spēj piemēroties katra klienta vajadzībām un rast arī nestandarta risinājumus.

Mūsu misija

Rūpēties par kvalitatīvu īpašumu uzturēšanu, pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, tādējādi palielinot īpašuma vērtību un sniedzot kvalitatīvus pakalpojumus klientiem.

Veidot sadarbību un ilglaicīgas attiecības ar mūsu klientiem, kopā gādājot par Latvijā esošajiem īpašumiem un vadot godīgu un caurspīdīgu nekustamā īpašuma apsaimniekošanas biznesu.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 82
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 82

Mūsu vērtības

KLIENTS

ĪPAŠUMS

KVALITĀTE

PCS rūp katrs klients un tā īpašums, tāpēc nodrošinām individuālu pieeju un rūpīgu objekta apsaimniekošanas un attīstības plāna izveidi, ņemot vērā īpašuma specifiku.

Ticam, ka veiksmīgas sadarbības pamatā ir savstarpēja cieņa, uzticība un iedziļināšanās konkrētajā projektā, izprotot Jūsu vēlmes un vajadzības.

Lepojamies ar savu komandu, kurā darbojas profesionāli un pieredzējuši jomas pārstāvji, kuri vēlas sniegt labāko saviem klientiem.